Gatta rozpoczęła od wysokiej wygranej

Znakomicie turniej rundy wstępnej Pucharu Europy w futsalu rozpoczęli zawodnicy mistrza Polski – Gatty Active Zduńska Wola. Zduńskowolanie pokonali w słoweńskim Mariborze luksemburski ALSS Munsbach Futsal aż 10:4 (4:1). Dziś o 18:00 w drugim swoim meczu Gatta zmierzy się o 18:00 z albańskim SK Tirana.

Już do przerwy przewaga mistrza Polski nie podlegała żadnej dyskusji. Po 20 minutach było bowiem 4:1. Bramki dla Gatty Acitve zdobyli w pierwszej odsłonie – Marcin Kiełpiński, Igor Sobalczyk, Michał Marciniak i Dariusz Słowiński. Po przerwie padło aż dziewięć goli. Sześć z nich zdobyła Gatta. Kolejne trafienia zaliczyli:  Sobalczyk (2), Marciniak (2), Kiełpiński i Mariusz Milewski. W drugim wczorajszym meczu gospodarz turnieju FC Maribor pokonał SK Tirana 4:2. Dziś druga seria spotkań.