Termy Uniejów coraz wyżej w tabeli

Zmiana trenera najwyraźniej pomogła Termom Uniejów (łódzka klasa okręgowa). W spotkaniu otwierającym 10. kolejkę uniejowianie pokonali na własnym boisku znacznie wyżej notowany Górnik 1956 Łęczyca 2:1 (1:0). O zwycięstwie zdecydowała bramka zdobyta w 90. minucie spotkania przez Adriana Stolarka. Po wygranej Termalni awansowali na jedenaste miejsce w tabeli.

Po pierwszej połowie Termy prowadziły 1:0 po golu Krzysztofa Borowskiego. Po zmianie stron przeważali goście, ale bardzo dobrze spisywał się w bramce Jakub Zdych. Golkiper gospodarzy obronił między innymi rzut karny. W 84. minucie przyjezdni doprowadzili do remisu, po strzale Kamila Bartczaka. Ostatnie słowo należało jednak do Adriana Stolarka. To on w ostatniej minucie pokonał bramkarza i zapewnił Termalnym wygraną.

Termy Uniejów – Górnik 1956 Łęczyca 2:1 (1:0)
Bramki: Krzysztof Borowski, Adrian Stolarek – Kamil Bartczak

Zespół z Uniejowa prowadzi trenerski duet: Mateusz Zajdel, Jacek Dutka. Zastąpił po kilku kolejkach Sławomira Sałacińskiego, pod wodzą którego Termalni spisywali się bardzo słabo i zajmowali miejsce w strefie spadkowej.