Udany debiut Tomasza Muchińskiego

RTS Widzew Łódź awansował na wojewódzki szczebel Pucharu Polski. W środowe popołudnie beniaminek III ligi zapewnił sobie awans, wygrywając w Strykowie ze Zjednoczonymi 2:1 (0:0). Widzew po raz pierwszy samodzielnie poprowadził trener Tomasz Muchiński, który zastąpił Marcina Płuskę.

Prowadzenie dał Widzewowi w 50. minucie Piotr Burski. Na kwadrans przed końcem na 2:0 podwyższył Daniel Mąka. Dwie minuty później honorową bramkę dla Zjednoczonych Stryków strzelił Robert Król. To był ostatni strzelecki akcent w tym meczu.

Zjednoczeni Stryków – Widzew Łódź 1:2 (0:0)
Bramki: Robert Król 77 – Piotr Burski 50, Daniel Mąka 75

RTS Widzew: Mateusz Wlazłowski – Kamil Bartos, Kacper Bargieł, Sebastian Zieleniecki (46′ Norbert Jędrzejczyk), Bartłomiej Gromek (46′ Piotr Burski) – Kamil Bartosiewicz, Kamil Wielgus, Maciej Szewczyk, Daniel Mąka – Mariusz Zawodziński (85′ Patryk Nouri), Patryk Strus (80′ Kamil Sabiłło).

Mecze szczebla wojewódzkiego Pucharu Polski odbędą się wiosną przyszłego roku.