Orkan Buczek postraszył Zjednoczonych

Mimo prowadzenia 4:0 Zjednoczeni Gmina Bełchatów (IV liga) łódzka zremisowali 4:4 z wiceliderem sieradzkiej klasy okręgowej Orkanem Buczek. Drużyna Jacka Berensztajna w drugiej połowie przejęła inicjatywę, a dwie bramki dla Orkana zdobył pozyskany z Widzewa Łódź Piotr Burski.

Podopieczni Edwarda Cecota rozpoczęli znakomicie. W 37. minucie prowadzili już 4:0. Trzy bramki strzelił Dominik Cukiernik, a jedno trafienie zaliczył Konrad Niedzielski. Losy meczu zupełnie się odwróciły. Orkan nie dał bowiem za wygraną. Jeszcze przed przerwą zdobył jednego gola, a w drugiej połowie potrafił wyrównać na 4:4. Zjednoczeni Gmina Bełchatów nadal testują Bartłomieja Madeja (Oskar Przysucha). Ostatni swój mecz sparingowy rozegrają 4 marca z Lechią Tomaszów Mazowiecki.

Zjednoczeni Gmina Bełchatów – GKS Orkan Buczek 4:4 (4:1)
(Dominik Cukiernik 3, Konrad Niedzielski – Piotr Burski 2, Kamil Szymanek, Jacek Majda)