AKTUALNOŚCI
Zamieszanie z meczem KS Brzeźnio

Nie doszło do skutku spotkanie 15. kolejki sieradzkiej klasy B (grupa IV) pomiędzy KS Brzeźnio i Olimpią Karsznice. Zespół z Karsznic nie dojechał bowiem na mecz. W tabeli uwzględniliśmy walkower, ale okazuje się, że sprawa nie jest wcale taka prosta. Zmieniono bowiem termin meczu z 14 na 13 maja, a klub z Karsznic nie uwzględnił takowej zmiany i do Brzeźnia wybierał się w niedzielę.

W biurze sieradzkiego OZPN usłyszeliśmy, że najlepszym rozwiązaniem byłoby rozegranie tego meczu raz jeszcze. Problem jednak w tym, że na to nie chce zgodzić się klub z Brzeźnia, który domaga się walkowera.

Dla nas najlepsze byłoby rozegranie tego spotkania raz jeszcze. Szkoda tylko, że kluby drukują sobie terminarz na początku rundy i później nie uwzględniają zmian. Na nowy termin muszą zgodzić się jednak oba kluby – mówią działacze sieradzkiego związku.

 

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Gwaratuje Ci ze gdyby tylko olimpia dostala jakas informacje o zmianie terminu meczu napewno by przjechala.. jezdzila na mecze nawet w 10 osob I pedejmowala walke przyklad meczu z mks skonczyla mecz w 9 osob I wywiozla punkty wiec prosze nie pisac glupot ze nie bylo ludzi do gry bo byli..