Oblał sędziego wodą i groził śmiercią

Agresywne zachowanie wobec sędziego miało miejsce również w okręgu skierniewickim. Tam w sposób uragający wszelkim zasadom zachował się kierownik drużyny Muskador Wola Pękoszewska Dariusz Sztocki. Na boisku Muskador przegrał z Jutrzenką Mokra Prawa 0:4, a było to spotkanie skierniewickiej klasy B (grupa II).

W 65. minucie sędzia główny zawodów Aleksander Bartosiewicz wyrzucił z ławki rezerwowych kierownika zespołu gości. Dariusz Sztocki nadal zachowywał się agresywnie i wyzywał arbitra. Dziesięć minut przed końcem wbiegł na boisko ze słowami: „Ty ku…jeb…zaj…Cię szczylu je…, zobaczysz po meczu ku…„. Oblał również arbitra wodą. Po meczu odmówił podpisania protokołu i zachowywał się nadal arogancko.

W tym przypadku sprawą również zajmie się Wydział Dyscypliny OZPN Skierniewice.