Żeński UKS SMS Łódź zagrał na szóstkę

Znakomity mecz piłkarek UKS SMS Łódź. W spotkaniu 2. kolejki żeńskiej Ekstraligi podopieczne Marka Chojnackiego rozbiły Olimpię Szczecin aż 6:0 (2:0). Trzy bramki zdobyła w tym meczu Martyna Wiankowska (na zdjęciu), a kolejne trafienie dopisała do konta grająca asystentka trenera Chojnackiego Marzena Salamon.

Mecz miał jednostronny przebieg. Już w 9. minucie Wiankowska otworzyła wynik. Niespełna kwadrans później było 2:0, a do bramki rywala trafiła Salamon. Worek z golami rozwiązał się po przerwie. Dwukrotnie na listę strzelców wpisała się Wiankowska, a po jednym trafieniu zanotowały: Nikola Karczewska i Maja Osińska. W 3. kolejce łodzianki zagrają na wyjeździe. 19 sierpnia (sobota) zmierzą się w Sosnowcu z Czarnymi.

UKS SMS Łódź – Olimpia Szczecin 6:0 (2:0)
Bramki dla UKS SMS: Martyna Wiankowska 9, 70, 76, Marzena Salamon 22, Nikola Karczewska 73, Maja Osińska 88