Pechowy remis Brunatnych z Legionovią

Po 90 minutach meczu 8. kolejki drugoligowy PGE GKS Bełchatów prowadził z Legionovią Legionowo 1:0 i wydawało się, że zainkasuje komplet punktów. Goście zdołali jednak wyrównać w ostatniej akcji meczu. Gola na wagę remisu strzelił Mikołaj Grzelak. To pierwszy remis podopiecznych Mariusza Pawlaka w bieżącym sezonie.

Brunatni objęli prowadzenie w 82. minucie po golu Patryka Rachwała z rzutu karnego. Sędzia podyktował jedenastkę za faul na Dawidzie Flaszce. Pierwsi okazję na gola mieli jednak goście. W 14. minucie z bliska strzelał Mateusz Żebrowski, ale Arkadiusz Moczadło obronił. W 39. minucie Adrian Klepczyński nie trafił w bramkę z około 3 metrów. Potem spudłował Bartłomiej Bartosiak. O wyniku zdecydowała końcówka. Po strzale Mikołaja Grzelaka goście ucieszyli się ze zdobycia jednego punktu.

PGE GKS Bełchatów – Legionovia Legionowo 1:1 (0:0)
Bramki: Patryk Rachwał 82, karny – Mikołaj Grzelak 90

PGE GKS: Moczadło – Garuch, Kendzia, Klepczyński, Wojowski – Rachwał, Janasik, Pieroń (90′ Bociek), Flaszka, Bartosiak (66′ Chwastek) – Thiakane ż (59′ Ryszka).