AKTUALNOŚCI
Sieradz: Obsada sędziowska

Poznaliśmy obsadę sędziowską seniorskich spotkań w okręgu sieradzkim. Poniżej publikujemy nazwiska sędziów, którzy poprowadzą weekendowe mecze klasy okręgowej, dwóch grup klasy A oraz czterech grup klasy B. Przypominamy, że obsada w każdej chwili może ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 30 września)
15:00 – KS Karsznice – Słowian Dworszowice – Pietrzak
16:00 – WKS Wieluń – GLKS Strzelce Wielkie – Kulawiecki
16:00 – Pogoń Zduńska Wola – MKS Zduńska Wola – Szandała
(niedziela – 1 października)
14:00 – MLKS Konopnica – LZS Brąszewice – Kamyk
15:00 – Warta Osjaków – Unia Sulmierzyce – Holewski
16:00 – Piast Błaszki – MULKS Łask – Tomczyk
16:00 – LKS Zapole – GKS Chojne – Felcenloben

Klasa A
Grupa I
(sobota – 30 września)
15:00 – LKS Masłowice – GKS Siemkowice – Bieniek
(niedziela – 1 października)
11:00 – LZS Krzyworzeka – Prosna Wyszanów – Nita
11:00 – Rolnik Skąpa – GLKS Biała – Goclik
14:00 – LKS Wierzchlas – LZS Skrzynex Łaszew – Kowalski
15:00 – LKS Kiełczygłów – Start Łubnice – Wenta
15:00 – KKS Kurów – ChKS Chotów – Miś
15:00 – Prosna Wieruszów – Warta II Działoszyn – Kasprzyczak
15:30 – GKS Dubidze – Jaga Lututów – Golański

Grupa II
(sobota – 30 września)
15:30 – Tęcza Brodnia – LKS Pyszków – Drozd
(niedziela – 1 października)
11:00 – LKS Socha – Rokita Rokitnica – Płóciennik
15:00 – TS Janiszewice – UKS Ustków – Buś
15:00 – Sokół Goszczanów – Inter Sieradz-Woźniki – Pietrzak
15:00 – LZS Rębieskie – Pamapol-Hetman Rusiec – Jałowy
16:00 – LGKS Charłupia Mała – Amatorzy Zapolice – Lipka
16:00 – LKS Kalinowa – Pisia Zygry – Szala
16:00 – Victoria Szadek – Unia Sieradz-Męka – Rutecki

Klasa B
Grupa I
(sobota – 30 września)
15:00 – LZS Trębaczew – Zagłębie Lipnik – Puch
(niedziela – 1 października)
11:00 – Orion Olewin – Płomień Makowiska – Kowalewski
11:00 – Piast Ruda – KS Kraszkowice – Witaszek
16:00 – Czarni II Rząśnia – Unia II Sulmierzyce – Witaszek
16:00 – Zryw Ożegów – Park Starzenice – Brzostowski
16:00 – KS Radoszewice – LZS Pątnów – Kowalewski

Grupa II
(sobota – 30 września)
15:00 – GKS Czastary – KS Ożarów – Ubycha
15:00 – Orzeł Galewice – Victoria Skomlin – Golański
(niedziela – 1 października)
11:00 – Zryw Wójcin – LZS Komorniki – Antończyk
11:00 – LZS Wydrzyn – LKS Łyskornia – Jakóbczak
14:00 – Sparta Mokrsko – Start Świątkowice – Antończyk
15:00 – Hetman Żdżary – LZS Młynisko – Lewandowski
16:00 – Centra Walichnowy – KS Osiek – Dróżdż

Grupa III
(sobota – 30 września)
16:00 – GKS Sędziejowice – Orzeł Wola Wiązowa – Grenda
(niedziela – 1 października)
11:00 – LZS Chrząstawa – LUKS Bałucz – Aleksandrowicz
15:00 – LZS Wrońsko – Wola Będkowska – Ubycha
15:00 – Olimpia Karsznice – KS II Karsznice – Kurzawa

Grupa IV
(niedziela – 1 października)
11:00 – MUKS Wróblew – Złoczewia Złoczew- Dariusz Grzelak
11:00 – KS Brzeźnio – Ostrowia Ostrówek – Chomiszczak
14:00 – LKS Kobierzycko – LKS Kamienna – Waloch
15:00 – LKS Tubądzin – Iskra Stolec – Dariusz Grzelak

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze: