Niespodziewany remis Omegi Kleszczów

Niespodzianka w Przedborzu, gdzie miejscowa Pilica zremisowała z faworyzowaną Omegą Kleszczów 1:1 (1:0). Mecz rozegrano w ramach 11. kolejki IV ligi. Dla zespołu gospodarzy prowadzonego przez trenera Rafała Rabendę był to pierwszy w tym sezonie remis. Nie było to wielkie widowisko. Gra toczyła się głównie w środku boiska.

W 31. minucie miejscowi objęli prowadzenie po celnym uderzeniu Daniela Potakowskiego. Na początku drugiej połowy Mateusz Roczek pokonał bramkarza Pilicy. W końcówce spotkania, to gospodarze byli bliżsi zdobycia gola. Mecz zakończył się jednak podziałem punktów. Wszystko wskazuje na to, że w kolejnym meczu drużynę z Przedborza poprowadzi już nowy szkoleniowiec. Jak wynika z naszych informacji będzie to zwolniony niedawno z RKS Radomsko Edward Cecot.

Pilica Przedbórz – Omega Kleszczów 1:1 (1:0)
Bramki: Daniel Potakowski 31 – Mateusz Roczek 52

Pilica: Lewandowski – Janowski, Rakowski, Selamolel (82′ Kos), Kornacki – Brych, Potakowski, Majewski (82′ Stolarski), Jończyk – Ruszkiewicz (73′ Motyka), Lizińczyk.

Omega: Gałczyński – Grzywiński, Pałyska ż, Tomesz (78′ Ociepa), Szewczyk – Krzysztof Kowalski, Piotr Janeczek, Barański (46′ Berg), Paweł Kowalski (46′ Belica) – Roczek, Grabowski (46′ Konecki).