Red Dragons pokonane w Zduńskiej Woli

Futsalowi wicemistrzowie Polski z Gatty Active Zduńska Wola rozbili w hali sportowej przy ul. Złotej 67 Red Dragons Pniewy aż 6:1 (2:0) w meczu 8. kolejki sezonu zasadniczego sezonu 2017/2018. Drużyna z Pniew jeszcze nigdy w historii nie wygrała ligowego meczu z Kocurami. Teraz przed Gattą mecz z mistrzem Polski.

Już w pierwszej minucie meczu Gatta objęła prowadzenie. Gola strzelił Igor Sobalczyk, który w 19 minucie podwyższył na 2:0 i ustalił wynik pierwszej połowy spotkania. Po zmianie stron goście zdobyli kontaktową bramkę, ale jeszcze w tej samej minucie celnym strzałem odpowiedział Daniel Krawczyk. Potem strzelali już tylko miejscowi. Kolejne gole zdobywali: Michał Marciniak, ponownie Krawczyk i Michał Szymczak. Cieszy dobra forma strzelecka zduńskowolan, bo przed nimi wyjazdowy mecz z Rekordem Bielsko-Biała, mistrzem Polski.

Gatta Active Zduńska Wola – Red Dragons Pniewy 6:1 (2:0)
Bramki: Igor Sobalczyk 1, 19, Daniel Krawczyk 30, 36, Michał Marciniak 33, Michał Szymczak 40 – Mateusz Kostecki 30

Gatta Active: Słowiński (Miłosiński) – Olczak, Och, Pautiak, Sobalczyk – Stanisławski, Krawczyk, Marciniak, Milewski, Szymczak