Wewnętrzna gra RTS Widzewa Łódź

Na obiekcie treningowym w Gutowie Małym rozegrano wewnętrzny mecz sparingowy drużyny RTS Widzewa Łódź. Sztab szkoleniowy podzielił kadrę na dwa zespoły. Szansę otrzymali również testowani piłkarze. Mecz wygrali Czerwoni, którzy pokonali Białych 4:1 (2:1).

W pierwszej połowie gole zdobywali gracze z obecnej kadry, czyli Mateusz Ostaszewski dla Białych oraz Kacper Falon i Daniel Gołębiewski dla Czerwonych. W drugiej połowie trafienie na 3:1 dla Czerwonych zaliczył Radosław Sylwestrzak, a wynik spotkania ustalił Daniel Świderski.

Czerwoni – Biali 4:1 (2:1)
Bramki: Kacper Falon, Daniel Gołębiewski, Radosław Sylwestrzak, Daniel Świderski – Mateusz Ostaszewski

Czerwoni: Humerski – Niedziela, Zieleniecki, Sylwestrzak, Rakowski, Janiec, Kazimierowicz, Ostaszewski, Wierzbowski, Świderski, Gołębiewski

Biali: Reszka – Kozłowski, Kostkowski, Gęsior, Tlaga, Kwiek, Radwański, Miller, Falon, Durguti, Mąka