AKTUALNOŚCI
Widzew pozyskał fachowca przez wielkie F

To znakomita informacja dla dziennikarzy. Od 1 grudnia obsługą mediów w RTS Widzewie Łódź będzie zajmował się Marcin Tarociński. Popularny Tarot zakończył swoją pracę zawodową w TV Toya i przenosi się do Widzewa. Odpowiadał będzie za public relations, będzie również pełnił, jak dotychczas, rolę spikera na meczach przy Piłsudskiego.

Znając profesjonalizm i fachowość Marcina dziennikarze mogą być spokojni o rzetelne, bieżące informacje. W idealny sposób transfer ten podsumował Adam Kaźmierczak, prezes ŁZPN, który stwierdził, że Widzew już pozamiatał sezon transferowy.

Życzymy powodzenia!

4
Dodaj komentarz

4 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
4 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Żaba

O Drwęcy to trochę obciach kibicom Reaktywacji wspominać. Chyba, że się nie ma wstydu.

b75

WIDZEW śpi spokojnie. Martwcie się o siebie, bo w II-ej lidze nie da się załatwić awansu w taki sposób jak to było z Drwęcą.

ełkasiesiak

Wreszcie nie będę musiał oglądać jego stronniczych wypowiedzi nakierowanych głównie na Widzew. Zanim odszedł zdążył przekabacić na swoją stronę Krawczyka więc Widzew może spać spokojnie.

Tylko ŁKS

Wreszcie, prośba do TV Toya o zatrudnienie dziennikarzy obiektywnych, chociaż trzeba przyznać p. Marcin starał się jak mógł. W sumie sympatyczny gość.