Lechia Tomaszów wygrała z Ceramiką

W pierwszym meczu kontrolnym trzecioligowa Lechia Tomaszów Mazowiecki pokonała występującą w IV lidze łódzkiej Ceramikę Opoczno 3:0 (2:0). W zespole prowadzonym przez trenera Bogdana Jóźwiaka (na zdjęciu) pojawili się nowi piłkarze. Byli to: Kamil Tlaga z Widzewa Łódź, Patryk Olszewski z Zawiszy Rzgów oraz Bartłomiej Szadkowski z Piotrcovii.

W najbliższych dniach do drużyny dołączyć ma Patryk Miarka z Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie. Sam mecz bez historii. Pierwszą bramkę w 2018 roku dla Lechii zdobył Adam Patora. Tuż przed przerwą gospodarze podwyższyli prowadzenie po samobójczym trafieniu, a wynik sparingu ustalił Kamil Lewiński.

Lechia Tomaszów Mazowiecki – Ceramika Opoczno 3:0 (2:0)
Bramki: Adam Patora 23, samobójcza 45, Kamil Lewiński 85

Lechia. I połowa: Mateusz Awdziewicz – Kamil Tlaga, Kamil Cyran, Patryk Walasek, Wiktor Żytek – Kacper Przedbora, Kamil Szymczak, Artur Golański, Marcin Mirecki – Adam Patora, Patryk Olszewski.
II połowa: Dawid Kędra – Patryk Jakubczyk, Patryk Walasek, Paweł Magdoń, Kamil Lewiński – Bartłomiej Szadkowski, Łukasz Bocian, Krystian Kolasa, Przemysław Orzechowski – Jakub Rozwandowicz, Tomasz Płonka.