ŁKS wygrał z Polonią i ze śniegiem

O ponad godzinę ze względów atmosferycznych opóźnione zostało rozpoczęcie sparingowego spotkania pomiędzy ŁKS Łódź i Polonią Środa Wielkopolska. Przy padającym śniegu mecz zakończył się wygraną wicelidera II ligi 2:1 (2:1). Bramki dla ŁKS strzelili Łukasz Zagdański i Maksymilian Rozwandowicz.

Rozegranie tego meczu było zagrożone ze względu na zaśnieżoną płytę boiska. Udało się jednak plac gry nieco odśnieżyć i spotkanie doszło do skutku. Już w 4. minucie wynik spotkania otworzył Łukasz Zagdański, który wykorzystał dośrodkowanie Macieja Wolskiego. Na 2:0 podwyższył z rzutu karnego Maksymilian Rozwandowicz. Wynik spotkania ustalił na osiem minut przed końcem pierwszej połowy Błażej Nowak.

Kolejny sparingowy mecz ŁKS rozegra 27 stycznia z Hutnikiem Nowa Huta (Kraków).

ŁKS Łódź – Polonia Środa Wielkopolska 2:1 (2:1)
Bramki: Łukasz Zagdański 4, Maksymilian Rozwandowicz 26-karny – Błażej Nowak 37

ŁKS Łódź: Kołba (46′ Kazimierczak) – Pyciak (46′ Sobociński), Maksymilian Rozwandowicz (46′ Bielak), Juraszek (46′ Janiak), Widejko (46′ Rozmus) – WOlski (46′ Kostyrka), Kocot (46′ Burkhardt), Bryła (46′ Margol), Zagdański (46′ Gamrot), Pyrdoł (46′ Guzik) – Kujawa (46′ Radionow)