AKTUALNOŚCI
Rozpada się Drwęca Nowe Miasto Lubawskie

Drużyna Finishparkietu Drwęcy Nowe Miasto Lubawskie była rewelacją rundy jesiennej grupy pierwszej III ligi. Podopieczni trenera Piotra Zajączkowskiego, uplasowali się na siódmym miejscu w tabeli mimo tego, że przed rozgrywkami w klubie doszło do kadrowej rewolucji. Wiosną zespół będzie jednak dużo słabszy. Szefowie klubu zadecydowali, że grać mają młodzi piłkarze.

Większość graczy szuka sobie nowych klubów. Patryk Klofik jest o krok od podpisania umowy z Wartą Sieradz. Sokół Ostróda, gdzie trenerem jest znany w naszym regionie Sławomir Majak, pozyskał Arkadiusza Kucińskiego oraz Marcina Kajcę.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

W końcu do spadku

J.A. Goda

Tak sie konczy ukladanie sie z zespolami zlosliwie oddajacymi punkty, ktorych kibice skanduja rog, rog, rog…

smiech na sali. oddali awans i tak ich zapamietaja. i nie piszcie ze nie mieli kasy zeby grac w drugiej lidze. to po co ta szopka byla.

Kkk

Przed rundą jesienną Drwęca także miała ciężką sytuację kadrową i jak wspomniał Redaktor była rewelacją , dlatego teraz nikt nie ma prawa Jej skreślać , bo z tego co wiem to kilku dobrych młodych Piłkarzy którzy grali jesienią zostali w klubie

@ Piotr Paweł Kowalczyk

Piłka nożna w mniejszych miasteczkach ma coraz większe problemy Brakuje sponsorów pieniędzy na podstawowe rzeczy w klubie Odchodzą zawodnicy Zmieniają się działacze i klub coraz niżej w rozgrywkach Odbudowanie marki prestiżu drużyny trudne raczej niemożliwe