Hokejowy wynik ŁKS z KKS Kalisz

Drugoligowcy z ŁKS Łódź wygrali mecz sparingowy na sztucznym boisku przy ul. Minerskiej z trzecioligowym KKS Kalisz 6:4 (4:3). Cieszy aż sześć strzelonych goli przez zespół trenerów Wojciecha Robaszka i Jacka Janowskiego. Muszą jednak martwić cztery bramki stracone. Pierwszy mecz ligowy ŁKS rozegra już 2 marca w Kluczborku z tamtejszym MKS.

Mecz rozpoczął się dobrze dla łodzian, którzy już w 7 minucie prowadzili 2:0. Oba gole strzelił Jewhen Radionow. Później nastąpiło rozkojarzenie drugoligowca, który prowadząc 4:1, dał sobie strzelić w końcówce pierwszej połowy dwa gole. W drugiej połowie łodzianie prowadzili znów różnicą trzech bramek 6:3, ale ostatnie słowo należało do gości.

ŁKS Łódź – KKS Kalisz 6:4 (4:3)
Bramki dla ŁKS: Jewhen Radionow 2, Kamil Juraszek, Patryk Bryła, samobójczy, Łukasz Zagdański

ŁKS: Kołba – Widejko, Wolski, Bryła, Rozmus – Łuczak, Radionow, Pyrdoł, Juraszek – Rozwandowicz, Kocot. Na zmiany wchodzili: Kazimierczak – Zagdański, Kostyrka, Bielak, Pyciak, Gamrot, Burkhardt, Guzik, Kujawa.