AKTUALNOŚCI
Derbin: Liczę, że zagramy dobry mecz

Sobotnim spotkaniem z ŁKS Łódź zadebiutuje w roli szkoleniowca PGE GKS Bełchatów Artur Derbin. Szkoleniowiec poprowadził we wtorek swoje pierwsze zajęcia z zespołem, a po nich znalazł czas dla dziennikarzy. Derbin wierzy w sukces i w to, że już w sobotę jego zespół rozegra dobry mecz. Poniżej wypowiedź nowego szkoleniowca Brunatnych.

Czasu do sobotniego meczu jest niewiele. Przychodząc dziś do pracy, spotkałem grupę ludzi, którzy są na pewno bardzo ambitni – powiedział po pierwszym treningu nowy szkoleniowiec PGE GKS Belchatów. – Piłkarze przede wszystkim bardzo by chcieli osiągnąć dobry wynik dla Bełchatowa, ale na tę chwilę są z tym problemy i stąd też ta sytuacja ze zmianą trenera. To nie jest też tak, że drużyna w przeciągu kilku dni całkowicie się odmieni, ale już dziś zwracaliśmy uwagę na pewne aspekty. W najbliższych dniach będziemy pracować nad tymi elementami, które chcielibyśmy, żeby wyglądały zdecydowanie lepiej – dodał Derbin.

Cieszę się, że w moim debiucie przyjdzie nam rywalizować z takim przeciwnikiem. Ja liczę na to, że zagramy dobry mecz, liczę na to, że personalnie trafimy w skład i liczę, że chłopcy swoim zaangażowanie w meczu derbowym pokażą, na co ich stać. Wiem, że kibice są z klubem na dobre i złe i za to należy im się szacunek, że wytrwali i trwają w tych ciężkich czasach dla GKS. Apeluję do nich, aby w dalszym ciągu wspierali oni tych chłopaków. Ja wierzę w to, że dadzą oni z siebie ponad sto procent, bo tego będziemy od nich wymagać. Jestem przecież tutaj po to, aby coś zmienić, i na pewno chciałbym, aby w sferze mentalnej chłopcy nabrali pewności siebie. Nie mówię, że teraz tego nie było, ale chciałbym, aby tej agresji i determinacji na boisku było jeszcze więcej. – Mecz otwarcia będzie bardzo ważny. Podejdźmy do tego z pokorą, bo nie możemy patrzeć tylko na to, co dzieje się u góry tabeli, ale również ważne jest to co dzieje się za naszymi plecami – zakończył Derbin.

Źródło: gksbelchatow.com

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
J.A. Goda

Jacek B.?

Leo

GKS Bełchatów zasługuje by prowadził go ktoś kto związany jest chociażby przeszłościa, mentalnie a lansuje obcych