AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Pierwszy czerwcowy weekend na boiskach okręgu łódzkiego zapowiada się bardzo emocjonująco. W klasie okręgowej beniaminek IV ligi Andrespolia Wiśniowa Góra zmierzy się na wyjeździe z rezerwami beniaminka I ligi ŁKS Łódź. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich meczów, jak zwykle przypominając, że może ona w każdej chwili ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(sobota – 2 czerwca)
15:00 – Orzeł Parzęczew – Włókniarz Konstantynów – Szulc
17:00 – GLKS Sarnów/Dalików – Włókniarz Pabianice – Faliszewski
17:00 – PTC Pabianice – Widzew II Łódź – Pawlak
17:00 – LKS Rosanów – Stal Głowno – Jankowski
(niedziela – 3 czerwca)
11:00 – ŁKS II Łódź – Andrespolia Wiśniowa Góra – Siercha
15:00 – GKS Bedlno – Górnik Łęczyca – Zasadziak
16:00 – Sokół II Aleksandrów – Zawisza Rzgów – Wiśniewski

Klasa A
Grupa I
(sobota – 2 czerwca)
15;00 – Zawisza II Rzgów – Burza Pawlikowice – Michniewicz
17:00 – Jutrzenka Bychlew – GLKS Dłutów – Przybysz
17:00 – AMII Łódź – Iskra Dobroń – Łapok
18:00 – GKS Ksawerów – Start Łódź – Przytuła
(niedziela – 3 czerwca)
15:00 – Orzeł Piątkowisko – Kolejarz Łódź – Pawlak
16:00 – Sparta Łódź – MKS Tuszyn – Kaźmierczak
17:00 – Włókniarz II Pabianice – AKS SMS Łódź – Kujawski

Grupa II
(sobota – 2 czerwca)
17:00 – LZS Justynów – LKS Kalonka – Jaskulski
17:00 – Pogoń Rogów – Włókniarz Zgierz – Sekuterski
(niedziela – 3 czerwca)
11:00 – Sport Perfect Łódź – LZS Różyca – Mijas
11:00 – Czarni Smardzew – KKS Koluszki – Walczak
15:30 – MKP-Boruta II Zgierz – Start Brzeziny – Strulak
17:00 – Zamek Skotniki – Błękitni Dmosin – Jarocki
18:00 – Huragan Swędów – LKS Gałkówek – Walczak

Grupa III
(sobota – 2 czerwca)
17:00 – Magnat Sierpów – Ostrowia Ostrowy – Pionko
17:00 – Bzura Ozorków – Dąbrowianka Dąbrowice – Musiał
(niedziela – 3 czerwca)
11:00 – Kotan Ozorków – Bzura Młogoszyn – Wykrota
14:00 – MKS Mianów – Victoria Grabów – Wyderkiewicz
16:00 – Kobra Leźnica Wielka – Victoria Rąbień – Gawroński
17:30 – LKS Świnice Warckie – Malina Piątek – Musiał

Klasa B
Grupa I
(niedziela – 3 czerwca)
16:00 – Victoria Łódź – Polonia Andrzejów – Łuczak
16:00 – LKS Różyca II – Metalowiec Łódź – Żaczek
16:00 – Powstaniec Dobra – Milan Club Polonia Łódź – Przybylak
17:00 – Husaria Rzgów – Ner Łódzki – Dębicki
18:00 – Więcej Niż Sport Łódź – LKS Gałkówek II – Szczygieł

Grupa II
(sobota – 2 czerwca)
15:00 – Ner II Poddębice – Grom Powodów – Grzywacz
(niedziela – 3 czerwca)
11:00 – Start Szczawin – Kanarki Małachowice – Koćwin
11:00 – Santos Czerchów – LKS Modlna – Koper
11:00 – Dąbrówka – Orzeł Kazimierz – Wawryszuk
13:00 – Orzeł Wróblew – Orlik Sobień – Wolski

Grupa III
(niedziela – 3 czerwca)
11:00 – Sazan Pęczniew – KS Żychlin – Biś
12:00 – Sokół Popów – LKS Gieczno – Chrustowski
12:00 – Olimpia Oporów – Błękitni Ciosny – Augustowski
14:00 – GKS Byszew – Iskra Góra Św. Małgorzaty – Kęsik
14:00 – Struga Dobieszków – KP Byszewy – Czerwieniec

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Mecz pomiędzy drużynami GKS Ksawerów a Startem Łódź będzie rozegrany zgodnie z terminażem ŁZPN w sobotę 02.06 o godz.18,oo , anie jak podajecie w niedzięlę 03.06.
    Pozdrawiam Karol Kozłowski