Mistrz IV ligi pokonał KS Sand Bus Kutno

Unia Skierniewice nie zwalnia tempa. Podopieczni trenera Rafała Smalca już wcześniej zapewnili sobie awans do grupy pierwszej III ligi, ale w ostatnim  w tym sezonie meczu na swoim boisku, pokonali KS Sand Bus Kutno 4:2 (2:1). Przed spotkaniem gospodarze odebrali z rąk prezydenta Skierniewic Krzysztofa Jażdżyka okazały puchar za wywalczenie awansu.

W pierwszej połowie widzowie oglądali wyrównane spotkanie. Wprawdzie miejscowi objęli prowadzenie, lecz goście wyrównali po samobójczym trafieniu Damiana Kozieła. W ostatniej akcji pierwszej połowy gola dla Unii strzelił Krzysztof Wojciechowski. W 55. minucie wyrównał Maciej Kowalczyk. Skierniewiczanie rozstrzygnęli losy meczu w dwie minuty po golach Kamila Sabiłło, dla którego było to 34 trafienie w tym sezonie oraz Patryka Bojańczyka.

Unia Skierniewice – KS Sand Bus Kutno 4:2 (2:1)
Bramki: Konrad Kowalczyk 35, Krzysztof Wojciechowski 45, Kamil Sabiłło 79, Patryk Bojańczyk 81 – samobójczy 43, Maciej Kowalczyk 55

Unia: Wach – Wojciechowski, K. Kowalczyk, Kozieł, Bojańczyk (82′ Kuśmierczyk) – Wyszogrodzki (82′ Karwat), Czaplarski, Dąbrowski (55′ Sabiłło), Nierobisz (55′ Pomianowski) – Kolus (55′ Łojszczyk), Kiwała (55′ Budka).

KS Sand Bus Kutno: Sobczak (46′ Komorowski) – Padzik, M. Kowalczyk, Kobryń, Kaczor – Pietrow, Jakubowski (84′ Andrzejczak), Wielgus, Michałek (46′ Nawrocki) – Kralkowski (87′ Górczyński), Zagajewski (46′ Cichacki).