Pokonali UKS SMS, ale nie zachwycili

Beniaminek II ligi Widzew Łódź wygrał mecz sparingowy z UKS SMS Łódź 2:0 (1:0). Trener Widzewa Radosław Mroczkowski wystawił eksperymentalny skład, a w wyjściowej jedenastce znaleźli się też testowani Michał Fidziukiewicz oraz Włoch Riccardo Pasi. Na ławce rezerwowych rozpoczął spotkanie trzeci z testowanych w Widzewie graczy Konrad Bukowczan.

Widzewiacy od początku meczu osiągnęli przewagę, ale gola strzelili dopiero w 38. minucie. Michał Miller wykorzystał sytuację sam na sam z bramkarzem UKS SMS. Wynik meczu ustalił Robert Demjan w 88 minucie. Trudno powiedzieć czy testowani piłkarze pozostaną w Łodzi. Decyzja powinna zapaść niebawem.

Widzew Łódź – UKS SMS Łódź 2:0 (1:0)
Bramki: Michał Miller 38, Robert Demjan 88

Widzew (I połowa): Humerski – Gibas, Sylwestrzak, Pigiel, Kamiński  – Ameyaw (30′ Bukowczan), Kristo (30′ Mąka), Paulius, Zuziak (30′ Miller) – Fidziukiewicz, Pasi.

II połowa: Wolański – Kozłowski, Zieleniecki, Paszliński (64′ Sylwestrzak), Pięczek – Bukowczan (61′ Michalski), Kazimierowicz, Falon, Mąka (61′ Gutowski), Fidziukiewicz (61′ Demjan), Pasi (61′ Świderski).