AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze piłkarskie w okręgu łódzkim. Tym razem na najciekawsze spotkanie zanosi się w Rzgowie, gdzie miejscowy Zawisza podejmuje w sobotę rezerwy łódzkiego Widzewa, które są liderem łódzkiej klasy okręgowej. Podajemy obsadę sędziowską wszystkich ligowych spotkań, ale koniecznie trzeba pamiętać, że może ona w każdej chwili ulec zmianie.

Klasa okręgowa
(piątek – 28 września)
19:00 – Termy Uniejów – PTC Pabianice – Wyderkiewicz
(sobota – 29 września)
16:00 – Stal Głowno – Włókniarz Konstantynów – Pawlak
16:00 – Zawisza Rzgów – Widzew II Łódź – Jankowski
16:00 – Włókniarz Pabianice – GLKS Sarnów/Dalików – Faliszewski
16:00 – Start Brzeziny – Orzeł Parzęczew – Malec
16:00 – LKS Rosanów – ŁKS II Łódź – Przybysz
17:00 – GKS Ksawerów – UKS SMS Łódź – Karolak
(niedziela – 30 września)
15:00 – Sokół II Aleksandrów – Bzura Ozorków – Sieracha

Klasa A
Grupa I
(piątek – 28 września)
20:30 – KAS Konstantynów – Iskra Dobroń – Lesiak
(sobota – 29 września)
15:00 – Kolejarz Łódź – Start Łódź – Frątczak
16:00 – AMII Łódź – Włókniarz II Pabianice – Mrozek
16:30 – Jutrzenka Bychlew – MKS Tuszyn – Różycki
17:00 – AKS SMS Łódź – Zawisza II Rzgów – Augustowski
(niedziela – 30 września)
15:00 – Orzeł Kazimierz – Orzeł Piątkowisko – Jarocki
19:30 – Sparta Łódź – GLKS Dłutów – Dudzińska

Grupa II
(sobota – 29 września)
15:00 – Milan Club Polonia – MKP-Boruta II Zgierz – Janasik
16:00 – LKS Gałkówek – LZS Justynów – Zdziaszek
(niedziela – 30 września)
11:00 – Sport Perfect Łódź – KKS Koluszki – Łuczak
11:00 – Czarni Smardzew – Włókniarz Zgierz – Strulak
16:00 – Błękitni Dmosin – LKS Różyca – Guzelaydin
16:00 – LKS Kalonka – Zamek Skotniki – Zasadziak

Grupa III
(sobota – 29 września)
15:00 – Victoria Rąbień – Iskra Głowno – Wyderkiewicz
15:00 – Magnat Sierpów – Sazan Pęczniew – Szymczyk
16:00 – Kotan Ozorków – Bzura Młogoszyn – Szadkowski
17:00 – MKS Mianów – Witonianka Witonia- Pionko
(niedziela – 30 września)
14:00 – Ostrovia Ostrowy – KS II Kutno – Przybylak
15:30 – Dąbrowianka Dąbrowice – LKS Świnice Warckie – Pionko
16:30 – Kobra Leźnica Wielka – Malina Piątek – Jaskulski

Klasa B
Grupa I
(sobota – 29 września)
15:00 – Metalowiec Łódź – Husaria Rzgów – Czerwieniec
15:30 – Powstaniec Dobra – LKS II Gałkówek – Wolski
(niedziela – 30 września)
16:00 – Victoria Łódź – MKS 2000 II Tuszyn – Nazarczyk
16:00 – KKS II Koluszki – Kolejarz II Łódź – Wykrota
20:00 – Ner Łódzki – Polonia Andrzejów – Krzemiński

Grupa II
(sobota – 29 września)
16:30 – Grom Powodów – Włókniarz II Konstantynów – Rochalski
(niedziela – 30 września)
11:00 – Santos Czerchów – Dąbrówka – Góra
11:00 – Orzeł Wróblew – Kanarki Małachowice – Koćwin
11:00 – Start Szczawin – Sokół Lutomiersk – Król
13:00 – LKS Modlna – Victoria Grabów – Koper

Grupa III
(niedziela – 30 września)
11:00 – LKS Gieczno – Iskra Góra św. Małgorzaty – Wolski
14:00 – GKS Byszew – Sokół Popów – Gatkowski
15:00 – KS Żychlin – Huragan Swędów – Kęsik
15:00 – Błękitni Ciosny – Olimpia Oporów – Frątczak
16:00 – KP Byszewy – Struga Dobieszków – Szczygieł

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Komentarze:

  1. Panowie w tym tygodniu nie ma najciekawszego spotkania w weekend, gdyż najbarwniejsza drużyna naszego województwa Sokół Skromnica ma pauzę.