AKTUALNOŚCI
Kamil Kubiak strzelił już 16 bramek

Liderem klasyfikacji klas okręgowych województwa łódzkiego jest Kamil Kubiak ze Szczerbca Wolbórz (na zdjęciu w środku), który strzelił 16 goli. Na miejscu drugim Adrian Malicki z Polonii Piotrków z 15 trafieniami. Trzecie miejsce w klasyfikacji skutecznych piotrkowskiej klasy okręgowej zajmuje Mateusz Jakubiak z Polonii Piotrków – 10 goli.

W okręgu łódzkim na czele dwóch piłkarzy, którzy zdobyli po 10 bramek. To Kamil Szymanek i Dariusz Szymanek (obaj Start Brzeziny). Po 8 goli mają na koncie: Przemysław Sobolewski (Termy Uniejów) oraz Daniel Mąka (Widzew II Łódź).

W sieradzkiej klasie okręgowej prowadzi Adrian Sroczyński (Piast Błaszki) – 11 bramek. Piotr Kokot z LZS Brąszewice strzelił 9 goli. Ośmioma bramkami mogą pochwalić się: Michał Goliński (GKS Chojne), Dariusz Krężel (Czarni Rząśnia), Piotr Kobierski (Jutrzenka Warta).

W okregu skierniewickim liderem jest Cezary Dominiak (Jutrzenka Drzewce) – 9 bramek. Michał Sala (Juvenia Wysokienice) – 8.  Po 7 goli strzelili Mateusz Białek (Macovia Maków) i Przemysław Imiołek (Vagat Domaniewice).

2
Dodaj komentarz

2 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
2 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Marcin

Jeszcze Dawida Przybysza bym dodał bo ma chłopak naprawdę pojecie. No ale rozegrać też trzeba mieć do kogo… Nie zawsze się da do Kubiaka

Darek

Kubiak w pojedynkę wygrał mecz ze słabiutką Rozprzą. O grze całej reszty trzeba jak najszybciej zapomnieć.
W tym momencie jest klasą sam dla siebie. Będzie podwyżka albo zmiana klubu. W Wolborzu nie bardzo ma z kim grać.