Lechia mistrzem okręgu piotrkowskiego

W Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 4 w Piotrkowie Trybunalskim odbyły się Mistrzostwa Okręgu Piotrkowskiego w halowej piłce nożnej, które były jednocześnie eliminacjami do XIX Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w roczniku 2008. Wśród siedmiu drużyn najlepsza okazała się Lechia Tomaszów Mazowiecki.

Zespoły rywalizowały w jednej grupie systemem każdy z każdym. Najwięcej punktów wywalczyli młodzi piłkarze Lechii Tomaszów. Kolejne miejsca przypadły piotrkowskim drużynom. Wicemistrzem okręgu został UKS Piotrcovia, a trzecie miejsce wywalczył UKS APN Piotrków Trybunalski. Najlepszym strzelcem turnieju został Igor Czapla (Lechia Tomaszów), który strzelił dziewięć bramek. Najlepszym bramkarzem wybrano Wojciecha Śmigiela (LKS Mniszków), a najlepszym zawodnikiem turnieju Igor Owczarczyk (UKS Pilica Tomaszów).

Drużyny Lechii i Piotrcovii będą reprezentować okręg piotrkowski podczas finału Halowych Mistrzostw Województwa Łódzkiego w roczniku 2008, które zostaną rozegrane 1 grudnia w Łodzi.

Lechia Tomaszów: Maciej Bielejewski, Igor Czapla, Patryk Kałwa, Bartłomiej Krawczyk, Jakub Mączyński, Wiktor Pasierb, Jakub Rzymkowski, Filip Sidwa, Oliwier Sobczyk, Karol Świątek, Jakub Szewczyk, Jakub Szulowski. Trenerem drużyny był Karol Jakubczak.