Pewne zwycięstwo i awans Unii Skierniewice

Nie było niespodzianki w Lipcach Reymontowskich gdzie rozegrano półfinałowe spotkanie Pucharu Polski na szczeblu okręgu skierniewickiego. Grająca w klasie okręgowej Jutrzenka Drzewce przegrała z rewelacją rundy jesiennej w III lidze (grupa I), Unią Skierniewice 0:3 (0:0). Do 55. minuty gospodarze utrzymywali bezbramkowy wynik. Później jednak Unia przełamała ich opór.

Wynik spotkania otworzył w 55. minucie Jarosław Szyc, który wykorzystał podanie Kamila Łojszczyka. Na kolejne bramki trzeba było zaczekać do ostatnich minut. W 85. minucie na 2:0 podwyższył efektownym rzutem wolnym Tomasz Kolus, a wynik spotkania na 3:0 ustalił Konrad Niedzielski. Tym samym znamy wszystkie zespoły, które wiosną zagrają na szczeblu wojewódzkim Pucharu Polski.

Jutrzenka Drzewce – Unia Skierniewice 0:3 (0:0)
Bramki: Jarosław Szyc, Tomasz Kolus, Konrad Niedzielski