Macovia Maków wicemistrzem jesieni

Macovia Maków pokonała w zaległym meczu skierniewickiej klasy okręgowej Pogoń Godzianów 3:2 (2:0) i zapewniła sobie tym samym wicemistrzostwo rundy jesiennej. Piłkarze z Makowa tracą na półmetku rozgrywek zaledwie sześć punktów do liderującego Orła Nieborów. Nie jest to duża strata i runda wiosenna zapowiada się niezwykle ciekawie.

W meczu z Pogonią, która przyjechała w dziewięcioosobowym składzie, miejscowi prowadzili do przerwy 2:0. Na początku drugiej połowy podwyższyli na 3:0 i stało się jasne, że meczu nie przegrają. Pogoń strzeliła jeszcze w końcówce dwa gole.

Macovia Maków – Pogoń Bełchów 3:2 (2:0)
Bramki: Arkadiusz Gasiński 17, Kamil Cybula 33, 52 – Damian Gendek 64, Daniel Wasiak 85