AKTUALNOŚCI
W Rząśni mecz o awans do IV ligi

W najbliższą sobotę (11 maja) rozegrany zostanie hitowy mecz rundy wiosennej sieradzkiej klasy okręgowej. Czarni Rząśnia zmierzą się na swoim boisku z Jutrzenką Warta. Gospodarze mają na koncie 57 punktów i są wiceliderem tabeli. Juve zgromadziło trzy punkty więcej i jest liderem. W rundzie jesiennej Jutrzenka triumfowała na swoim boisku 2:1.

plecaki-sportowe-keeza

Czarni, aby awansować na pierwsze miejsce w tabeli, muszą więc wygrać z Juve. Faworytem tego meczu wydaje się być Jutrzenka, która wiosną wygrała wszystkie dziewięć meczów ligowych, strzelając w nich aż 40 goli, a tracąc 12. Czarni zanotowali dwie wpadki – jeden mecz przegrali, jeden zremisowali, a wygrali siedem. Strzelili 23 gole, a stracili sześć.

Będzie to także pojedynek ligowych snajperów. Najskuteczniejszy gracz Czarnych Marek Grabowski ma na koncie 14 bramek. Piotr Kobierski i Marcin Kobierski z Jutrzenki także strzelili po 14 goli, z tym że ten drugi wszystkie w rundzie wiosennej, bo przyszedł do drużyny trenera Michała Łochowskiego zimą z Warty Sieradz.

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Krzychu

Piekielny do pierwszego składu!!!

Kibicopodobny

Obojętnie kto awansuje pierwszy do spadku

Tobiasz

Grabowski wam pokaże hatrick i do domu Jutrzenka

Konrad

Były dwa karne ale Brodni……

OZPN

Juve przyjedzie ze swoimi arbitrami którzy już pilnują z Brodnia 2 karne to i w Rząśni że dwa pokażą

rks-radomsko-keeza