AKTUALNOŚCI
Warta Działoszyn bezradna w Radomsku

Błysnęli skutecznością piłkarze RKS Radomsko, którzy są liderem IV ligi łódzkiej. Podopieczni trenera Andrzeja Orszulaka wygrali na swoim boisku z Wartą Działoszyn aż 5:0 (2:0) i nadal mają w tabeli trzy punkty przewagi nad Wartą Sieradz, która męczyła się w Niewiadowie ze Stalą, ale ostatecznie wygrała 1:0 (0:0). Już po kwadransie RKS prowadził 2:0. 

plecaki-sportowe-keeza

Po zmianie stron podopieczni trenera Andrzeja Orszulaka dorzucili jeszcze trzy bramki i jak najbardziej zasłużenie wygrali mecz 5:0 (2:0). Mecz fatalnie skończył się dla Łukasza Bąkowicza z Warty, który około 15 minuty doznał groźnego urazu i trafił do szpitala.

RKS Radomsko – Warta Działoszyn 5:0 (2:0)
Bramki: Mariusz Przybylski 4, Przemysław Szewczyk 16, 51, Adrian Pluta 71, Łukasz Gloc 86

RKS: Kanafa – Bocian, Danilczyk (60′ Sadziński), Klepczyński, Kolasa – Pluta, Przybylski (46′ Baraniak), Saktura (53′ Jura), Szewczyk (64′ Balcerzyk) – Turniak, Wojtczak (65′ Gloc)

Warta: Jastrzębski (52′ Łatka) – Bartoszek, Lisowski, Bąkowicz (15′ Boras), Pałyga (73′ Misiek) – Zawieja, Marchewka, Sośniak, Kudryś (77′ Baryła) – Porochnicki, Jardel

5
Dodaj komentarz

5 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
TVN

Sieradz gra słabo , bo mają najgorszego trenera od dekady.

WKS

Bezposredni pojedeynek sie liczy

Kord

Sieradz w Niewiadowie był taki słaby że szok.Sedzia im pomagał-dwa karne im dał których nie wykorzystali.Nie nadają się do 3 ligi.

Staszek

Czy ktoś wie co w przypadku gdy Warta i RKS zakończą sezon z tą samą ilością punktów? Liczy się korzystniejszy bilans czy wynik meczów bezspośrednich? Pozdrawiam

waldi

Sieradz męczy z meczu na mecz widać że puchną,ale u nas nie mają szans.

rks-radomsko-keeza