Sokół wygrał, ale nadal traci dwa punkty

Sokół-Konsport Aleksandrów był w środę liderem grupy pierwszej III ligi, kiedy prowadził w Ząbkach z rezerwami Legii Warszawa 2:0, a Legionovia Legionowo sensacyjnie przegrywała na wyjeździe z Ursusem Warszawa 3:0. Ostatecznie jednak lider trzecioligowej tabeli pokonał Traktorki 4:3, a aleksandrowianie zwyciężyli 2:1 i w tabeli wszystko jest po staremu. Sokół traci do Legionowa dwa punkty.

Mecz w Ząbkach aleksandrowianie wygrali zasłużenie. W 26. minucie objęli prowadzenie po golu Dominika Głowińskiego z rzutu wolnego. W 34. minucie legioniści mogli wyrównać, ale zmarnowali rzut karny trafiając w słupek. W 40 minucie na 2:0, strzałem głową, podwyższył Aleksander Ślęzak. Tuż przed końcem spotkania sędzia podyktował drugi rzut karny dla Legii II. Tym razem skutecznym egzekutorem okazał się Łukasz Zjawiński.

Legia II Warszawa – Sokół Aleksandrów 1:2 (0:2)
Bramki: Łukasz Zjawiński 89-rzut karny – Dominik Głowiński 26, Aleksander Ślęzak 40

Sokół: Lemanowicz – Pecyna (70′ Bogołębski), Lewiński (75′ Sarafiński), Ślęzak, Kaczmarek – Cempa (79′ Maćczak), Miller, Szarpak (64′ Rakowski), Kasperkiewicz – Żwir, Gieraga

W sobotę (22 czerwca) ostatnia kolejka sezonu. Sokół podejmie Lechię Tomaszów. Legionovia zagra na swoim boisku ze Zniczem Biała Piska.