Marcin Kaczmarek rozpoczął od wygranej

W pierwszym sparingu pod wodzą nowego trenera Marcina Kaczmarka Widzew Łódź wygrał w Nieborowie z pierwszoligowym Stomilem Olsztyn 2:0 (2:0). Autorem obu goli strzelonych w pierwszej połowie był Rafał Wolsztyński. W meczu nie wystąpił jeszcze Marcin Robak. Grali za to testowani Piotr Zalewski oraz Mikołaj Juchacz.

W pierwszej połowie padły dwa gole, oba autorstwa Rafała Wolsztyńskiego. Na początku drugiej połowy mogło być 3:0. Testowany w Widzewie piłkarz trafił w poprzeczkę. Za to w 74. minucie Christopher Mandiangu strzelił w poprzeczkę.

Widzew Łódź – Stomil Olsztyn 2:0 (1:0)
Bramki: Rafał Wolsztyński 19, 25

Widzew: Wolański (46′ Zalewski) – Turzyniecki (46′ Kozłowski), Tanżyna (46′ Kazimierowicz), Zieleniecki (69′ Tanżyna), Pięczek (46′ Stefaniak) – Mąka (46′ testowany), Juchacz, Radwański (46′ Zejdler), Ameyaw (46′ Mandiangu), Wolsztyński (46′ Falon) – Kita (46′ Mihaljević)