AKTUALNOŚCI
ŁZPN organizuje kursy trenerskie

Łódzki Związek Piłki Nożnej przypomina możliwości składania aplikacji na kursy trenerskie różnych kategorii. Szkolenia organizowane będą w: Łodzi, Sieradzu, Piotrkowie Trybunalskim, Kutnie, Skierniewicach i Bełchatowie. Szczegółowe informacje można uzyskać w siedzibie ŁZPN przy ulicy Próchnika 5 w Łodzi lub telefonicznie – 42 639-78-05.

Zapisywać można się na następujące kursy: Grassroots D (Łódź, Sieradz, Piotrków Trybunalski), Grassroots C (Kutno, Skierniewice, Bełchatów), UEFA B (Skierniewice), UEFA A (Łódź) oraz UEFA B wyrównawczy (Łódź). W przypadku dużej liczby chętnych na ostatnie z wymienionych szkoleń zostanie otworzona aplikacja na jeszcze jeden kurs UEFA B wyrównawczy, który rozpocznie się przed końcem bieżącego roku. Jest to związane z uchwałą PZPN, na mocy której kursy wyrównawcze mogą być przeprowadzone tylko do 31 grudnia 2019.

Zgodnie z regulaminem rozgrywek PZPN i ŁZPN drużyny zgłoszone do rozgrywek mogą być prowadzone wyłącznie przez osoby posiadające ważną licencję trenerską uprawniającą do pracy na danym poziomie rozgrywkowym.

Dodaj komentarz

  Subskrybuj  
Powiadom o