Rezerwy ŁKS zremisowały w Opocznie

Remisem 2:2 zakończył się mecz szóstej kolejki IV ligi łódzkiej pomiędzy Ceramiką Opoczno, a rezerwami ŁKS Łódź. Dla zespołu z Opoczna był to drugi remis w tym sezonie, natomiast dla czwartoligowego beniaminka już czwarty. Wynik meczu nie krzywdzi jednak żadnej z drużyn, jest odzwierciedleniem wydarzeń na boisku.

Wynik meczu otworzyli gospodarze, obejmując prowadzenie w 23. minucie po strzale Krzysztofa Łukasika. Do przerwy żadna bramka już nie padła. Za to po zmianie stron dwukrotnie trafili łodzianie. Na trzy minuty przed końcem spotkania do remisu doprowadził rezerwowy Bartłomiej Wiktorowicz, który dwie minuty później zszedł z boiska.

Ceramika Opoczno – ŁKS II Łódź 2:2 (1:0)
(Krzysztof Łukasik 23, Bartłomiej Wiktorowicz 87 – Adam Ratajczyk 67, Przemysław Sajda 80)

Ceramika: Gwarda – Markiewicz (60′ Wiktorowicz, 89′ Kopacki), Mirecki, Dąbrowski (81′ Warzyński), Stańdo (85′ Grzybek) – Matysiak, Bors, Raszewski, Wijata (71′ Witczak) – Jarząbek (75′ Warczyk), Łukasik

ŁKS II: Arndt – Tazbir, Lorenc, Lamprycht, Białousko – Górecki (88′ Piotrowski), Sajdak, Sójka (85′ Jaszczak), Ratajczyk – Piela (83′ Gmosiński), Karlikowski