AKTUALNOŚCI
Kazimierz Moskal: To była kompromitacja

Do siedmiu porażek z rzędu wzrosła fatalna seria łódzkiego beniaminka. ŁKS przegrał przed własną publicznością 1:4 z Arką Gdynia mecz 9. kolejki PKO Ekstraklasy i zadomowił się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Kazimierz Moskal, co zrozumiałe, nie tryskał optymizmem na pomeczowej konferencji prasowej. Kilkakrotnie użył słowa kompromitacja.

Zabrakło wielu rzeczy. Możemy się zastanawiać, bo kluczowy moment, kiedy my tracimy bramkę, a mieliśmy taką samą sytuację pod drugą bramką chwilę wcześniej. Nasz występ to kompromitacja. Z całym szacunkiem dla Arki, to drużyna, która występuje z różnym skutkiem w Ekstraklasie, niedawno zdobyła Puchar Polski, ale to nie jest zespół, który powinien nas w ten sposób zdeklasować. Mieli ledwie punkt więcej od nas i też olbrzymie kłopoty. Z wieloma zespołami już graliśmy jak równy z równym, a wyszło tym razem, że Arka ma więcej doświadczenia. Nie siądziemy i nie zagramy na PlayStation następnego meczu. Musimy ograć najbliższego przeciwnika, ktokolwiek by to nie był. Indywidualnie możemy mówić o każdym kolejnym zawodniku, że zawiódł, ale my w trzech ostatnich meczach nie graliśmy w piłkę. To wszystko idzie z głowy. Jeśli tam nie jest poukładane, nie układa się mecz, później taki może być odbiór, że zawodnicy przegrali mecz w szatni – powiedział Moskal.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

To nie trener jest zły ( chociaż to pieprzenie o fatalnym terminarzu, pechu itd. to stała gadka Pana Kazimierza jak przegrywa). Czy Pan Salski i Przytuła nie widzą, że grajkowie są do wymiany? Ja się pytam czy są pieniądze na wzmocnienia kadry? Konkretne wzmocnienia.. 3-4 porządnych grajków( nieważne czy Polaków czy z zagranicy). Śmiem twierdzić, że nie ma. Pytam gdzie są Ci wielcy sponsorzy, którzy mieli przyjść?
Salski weź się obudź chłopie bo będzie tak jak jest obecnie z Zagłębiem Sosnowiec.. spadek z EX i kto wie czy znów nie będzie spadku do II ligi.