AKTUALNOŚCI
Kazimierz Moskal: To była kompromitacja

Do siedmiu porażek z rzędu wzrosła fatalna seria łódzkiego beniaminka. ŁKS przegrał przed własną publicznością 1:4 z Arką Gdynia mecz 9. kolejki PKO Ekstraklasy i zadomowił się na ostatnim miejscu w ligowej tabeli. Kazimierz Moskal, co zrozumiałe, nie tryskał optymizmem na pomeczowej konferencji prasowej. Kilkakrotnie użył słowa kompromitacja.

kurtki zimowe sportowe keeza

Zabrakło wielu rzeczy. Możemy się zastanawiać, bo kluczowy moment, kiedy my tracimy bramkę, a mieliśmy taką samą sytuację pod drugą bramką chwilę wcześniej. Nasz występ to kompromitacja. Z całym szacunkiem dla Arki, to drużyna, która występuje z różnym skutkiem w Ekstraklasie, niedawno zdobyła Puchar Polski, ale to nie jest zespół, który powinien nas w ten sposób zdeklasować. Mieli ledwie punkt więcej od nas i też olbrzymie kłopoty. Z wieloma zespołami już graliśmy jak równy z równym, a wyszło tym razem, że Arka ma więcej doświadczenia. Nie siądziemy i nie zagramy na PlayStation następnego meczu. Musimy ograć najbliższego przeciwnika, ktokolwiek by to nie był. Indywidualnie możemy mówić o każdym kolejnym zawodniku, że zawiódł, ale my w trzech ostatnich meczach nie graliśmy w piłkę. To wszystko idzie z głowy. Jeśli tam nie jest poukładane, nie układa się mecz, później taki może być odbiór, że zawodnicy przegrali mecz w szatni – powiedział Moskal.

1
Dodaj komentarz

1 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
1 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o

To nie trener jest zły ( chociaż to pieprzenie o fatalnym terminarzu, pechu itd. to stała gadka Pana Kazimierza jak przegrywa). Czy Pan Salski i Przytuła nie widzą, że grajkowie są do wymiany? Ja się pytam czy są pieniądze na wzmocnienia kadry? Konkretne wzmocnienia.. 3-4 porządnych grajków( nieważne czy Polaków czy z zagranicy). Śmiem twierdzić, że nie ma. Pytam gdzie są Ci wielcy sponsorzy, którzy mieli przyjść?
Salski weź się obudź chłopie bo będzie tak jak jest obecnie z Zagłębiem Sosnowiec.. spadek z EX i kto wie czy znów nie będzie spadku do II ligi.

rks-radomsko-keeza