AKTUALNOŚCI
Skalnik Sulejów znów zagra w Żłobnicy

Piotrkowska delegatura Łódzkiego Związku Piłki Nożnej poinformowała, że spotkanie 8. kolejki klasy okręgowej pomiędzy Skalnikiem Sulejów i Olimpią Wola Załężna rozegrane zostanie w Żłobnicy (gmina Kleszczów). Mecz zaplanowano na sobotę (5 października) o 15:30. To efekt kary nałożonej przez Wydział Dyscypliny za zachowanie kibiców podczas spotkania z KS Paradyż.

Skalnik odwołał się od tej kary i jeden mecz, w międzyczasie, mógł rozegrać w Sulejowie. Komisja Odwoławcza ŁZPN podtrzymała jednak decyzję pierwszej instancji i beniaminek zmuszony jest znów rozegrać spotkanie w odległości przynajmniej o 30 kilometrów od siedziby klubu.

Przypomnijmy, że 14 września w Żłobnicy zespół Edwarda Cecota rozbił MGKS Drzewica aż 5:1.

6
Dodaj komentarz

6 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
5 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
PilicaP

Moderator? Czy w tym co pisze „ochrona” nie widzisz treści które nie powinny zostać opublikowane? Życzę więcej jakości z waszej strony.

Sulejowianin

Tylko Skalnik. 😉

Janek

Szczekanie rozpoczete. Dobry znak dla Skalnika;) To już napradę śmieszne jest…

Ochrona

Znowu ta dzicz przyjedzie śmieci petów butelek cały sztos zostawia koło stadionu się odpryskaja naublizaja sędziemu i jak będzie nie po ich myśli to jak dzieci w piaskownicy do wszystkich wokół pretensje będą mieli ze zabawki nie takie

qB11

To jest kara dla Skalnika czy Olimpii ?