AKTUALNOŚCI
KS Paradyż zastopował KS Niedośpielin

W najciekawszym spotkaniu 8. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej KS Paradyż wygrał z KS Niedośpielin 1:0 (1:0). O wygranej gospodarzy zdecydowało trafienie Wojciecha Majewskiego z 44. minuty meczu. Gospodarze mieli jeszcze kilka sytuacji podbramkowych, ale nie zdołali już strzelić kolejnych bramek. Nowym liderem tabeli został Skalnik Sulejów.

Promocja plecaki sportowe keeza

Skalnik pokonał bowiem na boisku w Żłobnicy Olimpię Wola Załężna i z dorobkiem 19 punktów objął prowadzenie. KS Niedośpielin spadł na drugie miejsce – 17 punktów, a na trzecią lokatę awansował KS Paradyż, który zgromadził 15 punktów. Walka o awans do IV ligi łódzkiej zapowiada się bardzo emocjonująco.

10
Dodaj komentarz

10 Wątki
0 Odpowiedź na wątki
0 Śledzący
 
Najpopularniejsze komentarze
Najpopularniejsze wątki
10 Autorzy komentarzy
  Subskrybuj  
Powiadom o
Artur

Czy ten tytuł tym razem nie powinien brzmieć „Ekspres z Sulejowa powoli odjeżdża”? Jeszcze z dopiskiem „pomimo i na przekór wszystkim” (oprócz Żłobnicy).

asior

Juz w Szczercowie powinien być zastopowany.

Kibic

Dzięki transmisji na żywo kanału hattrick mogłem zobaczyć w akcji lidera KS Niedośpielin. Wniosek jest jeden – ten zespół nie ma żadnego pomysłu na grę w ofensywie. Chaotyczne poczynania, laga do przodu z nadzieją że ktoś coś wygra. Paradyż cofnięty na swoją połowę, a Niedośpielin totalny brak pomysłu na grę w ataku pozycyjnym. Widać że zespół nie ma opracowanych schematów w grze ofensywnej, stałe fragmenty również bez żadnego pomysłu. Ogólnie bardzo słaby mecz, pytanie czy zespół gra tak zawsze czy to był jeden słabszy mecz.

Janek

Łodzkifutbolu!!! Może jakiś bardziej ekspresyjny tytul typu:”Niedośpiełiński ekspres wypadł na pierwszym zakręcie”. Wynik nie oddaje przebiegu meczu. Paradyż mógł wygrać dużo wyżej. Byłem na meczu i to jak zagrał Paradyż z cała pewnoscia stawia go w gronie faworytów do wygrania ligi.

Kibic

Jak można wwgrać jak treningi wyglądają gorzej niż w belchatow klasie