KS Paradyż zastopował KS Niedośpielin

W najciekawszym spotkaniu 8. kolejki piotrkowskiej klasy okręgowej KS Paradyż wygrał z KS Niedośpielin 1:0 (1:0). O wygranej gospodarzy zdecydowało trafienie Wojciecha Majewskiego z 44. minuty meczu. Gospodarze mieli jeszcze kilka sytuacji podbramkowych, ale nie zdołali już strzelić kolejnych bramek. Nowym liderem tabeli został Skalnik Sulejów.

Skalnik pokonał bowiem na boisku w Żłobnicy Olimpię Wola Załężna i z dorobkiem 19 punktów objął prowadzenie. KS Niedośpielin spadł na drugie miejsce – 17 punktów, a na trzecią lokatę awansował KS Paradyż, który zgromadził 15 punktów. Walka o awans do IV ligi łódzkiej zapowiada się bardzo emocjonująco.