AKTUALNOŚCI
Derby Skierniewic dla rezerw Unii

To była niezwykle udana sobota dla Unii Skierniewice. Trzecioligowa drużyna wygrała wyjazdowy mecz w Grodzisku Mazowieckim z Pogonią 2:1, a rezerwy prowadzone przez trenera Jana Rucińskiego wygrały derby miasta. Unia II, która jest beniaminkiem skierniewickiej klasy okręgowej, pokonała Widok Skierniewice 2:0 (2:0) po golach Jarosława Szyca oraz Jarosława Medwida.

dresy sportowe keeza

Unia II zdobyła dotychczas 19 punktów, natomiast Widok 12.

Subskrybuj
Powiadom o
7 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Robson
8 miesięcy temu

Zapomniałeś ze rok temu składu nie mieliście jechać na Wolucze a chwalisz sie wychowankami jak seniorzy przykładu nie dają od góry i uciekają do pobliskiego Makowa np bramkarz Jolaczek hi

Do robson
8 miesięcy temu

Do robson
Acha i w drużynie „wieśniaków” z Widoku zagrało 5 chłopców z rocznika 2004. To jak na mecz z piętnastolatkami to słabe osiągnięcie twojej drużyny.

Do robson
8 miesięcy temu

Robson… Zapytaj sie prezesow Unii po co przychodza do tych „wiesniakow” z Widoku i prosza o wspólpracę. Ale żadnej współpracy nie będzie. Porwali się na robienie akademii, ale niestety za wysokie progi. A „wieśniaki” z Widoku za chwile zlota gwiazdka PZPN i robią dalej swoje. A wracając do meczu to całą drugą połowę „wieśniaki” z Widoku spędziły na połowie twojej drużyny, ktora kopała po autach. Trzymaj się hejterku.

Robson
8 miesięcy temu

I tak ma byc wiesniaki ESK na wioskę z rozkiem na czele

Anatol
8 miesięcy temu

Brawo Szycu !!!!