AKTUALNOŚCI
Porażka beniaminka z Radomska

W środowy wieczór rozegrano w Kluczborku mecz sparingowy dwóch trzecioligowych drużyn. Miejscowy MKS, zajmujący piąte miejsce w tabeli grupy trzeciej, pokonał RKS Radomsko, beniaminka grupy pierwszej (11. miejsce w tabeli) 4:2 (1:1). Oba gole dla zespołu prowadzonego przez trenera Dominika Bednarczyka padły z rzutów karnych, a strzelił je Rafał Babul.

Subskrybuj
Powiadom o
2 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
W co my gramy..
4 miesięcy temu

Mnie dziwi tylko jedno jak Rks dostał złota gwiazdkę przyznawana przez PZPN i co za tym idzie honorarium . Jak ma być dobrze w polskiej piłce jak w województwie jest kilkanaście drużyn lepiej strukturalnie spełniających warunki a mają srebrna bądź brązowa.Co za tym idzie widać że w życiu trzeba nie mieć wstydu tylko robić dobrą minę do złej gry. Druga strona medalu to system pro junior widać że nastawienie aby kasę wydoić jakby trzeba było to i 15 latkow by wzięli.Na ten moment liczy się wiek a co z wynikami to w stsiee można postawic. Gramy na udo jak się… Czytaj więcej »

WM senior
4 miesięcy temu

To to wszystko w łeb w tych sparingach z drużynami z poziomu ,jedynie podworkowcow udało się ograć i jeszcze ledwo. Chcąc walczyć o awans to trzeba się wzmacniać no i płacić na czas a nie oddać najlepszych a pobrać kabareciarzy..Z hu..na łby ten zarząd się zamienił..