AKTUALNOŚCI
W III lidze nie będzie spadków

Wszystko wskazuje na to, że wszystkie zespoły III ligi zachowają swój status na sezon 2020/2021. W poniedziałek oficjalnie tę decyzję czterech prezesów wojewódzkich ZPN (łódzkiego, warmińsko-mazurskiego, mazowieckiego i podlaskiego) ma zatwierdzić zarząd Warmińsko-Mazurskiego ZPN. Sezon nie zostanie już wznowiony mimo tego, że niektóre kluby chcą grać.

kurtki zimowe sportowe keeza

Przedstawiciele kilku klubów wypowiedzieli się, że chcieliby dokończyć sezon na boisku. Nie zdradzili jednak skąd wzięliby pieniądze na testy dla zawodników i sztabów szkoleniowych oraz w jaki sposób organizowaliby mecze na trzecioligowym szczeblu. Nieoficjalnie wiemy, że prezesi wojewódzkich związków, które mają przedstawicieli w grupie pierwszej, nie rozpatrywali nawet takiego rozwiązania.

Twardym orzechem do zgryzienia będzie natomiast sprawa zaległego spotkania Sokół Ostróda – Legia II Warszawa. Działacze stołecznego klubu nie chcą nawet słyszeć o obustronnym walkowerze. Prezes Legii Dariusz Mioduski zadeklarował nawet opłacenie testów dla rywala oraz, jeśli będzie potrzeba, zorganizowanie barażowego spotkania na Białorusi.

 

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Jarosław K
4 miesięcy temu

mioduski niech się uda do psychiatry , może być na białorusi

Adam
4 miesięcy temu

A ponieważ Sokół Ostróda jest z regionu Warmia-Mazury to wiadomo,że tamtejszy związek nie chce grać

Adam
4 miesięcy temu

Legia II trzeba było grać a nie przekładać.Tylko z wami problem