AKTUALNOŚCI
Niespodziewany remis TS Janiszewice

Remisem 2:2 (1:0) zakończyło się spotkanie 2. kolejki grupy trzeciej klasy okręgowej pomiędzy GKS Chojne, a TS Opakowanie Janiszewice, zespołu będącego pierwszym liderem tabeli i kandydatem numer jeden do IV ligi łódzkiej. Gole dla gospodarzy strzelili Filip Klimczak oraz Michał Marczak. Bramki dla gości zdobyli natomiast doświadczony Grzegorz Kaleta oraz Kamil Krawczyk.

Subskrybuj
Powiadom o
12 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Do żart
1 miesiąc temu

Szanowny Przedmówco, proszę zapytać zawodników WKS 1957 Wieluń ile zarabiają za grę. Wieluń, czy nawet Gmina Wieluń powinna mieć drużynę w dużo wyższej klasie rozgrywkowej. Obecne stowarzyszenie funkcjonuje 2 lata i w ciągu 2 sezonów dotarło w pięknym stylu do klasy okręgowej, gdzie za stroje, dojazdy, wodę i pozostałe aspekty płacili zawodnicy ze swoich prywatnych środków. Szkolenie to podstawa każdego poważnego klubu, natomiast większość zawodników pochodzi właśnie… z mniejszych miejscowości gminnych. Dzieci z miast coraz ciężej zmobilizować do gry, w różne sporty zespołowe. Zastępują im to komputery, telefony i inne tego typu „rozrywki”. Symbioza klubów z wiosek i klubów miejskich… Czytaj więcej »

żart
1 miesiąc temu

Do Kibic. Wieluń ilu ma mieszkańców? A ilu jeszcze z gminą Wieluń! W tym mieście minimum 2 liga powinna być! Porownywac kluby wiejskie do WKS to teraz żenada. Gratulacje dla tych co w tych małych wiejskich klubach czy gminnych chcą za społeczne czyny działać A niejednokrotnie od siebie dokładać. Bo wszystko na ich głowie od koszenia do linii robienia. Z czego na wsi masz szkolenie robic? Gdzie dzieci nie ma. Róbcie w tych dużych miastach powyżej 10000 bo za to składki bierzecie. I tak powinno być. Wsie i Gminy powinny być z tego zwolnione. Bierzcie składki od rodziców i miejcie… Czytaj więcej »