Przerwana seria Włókniarza Moszczenica

Nie ma już w KEEZA Klasie okręgowej (grupa 2.) zespołu, który nie straciłby punktów. W niedzielę w Moszczenicy lidera tabeli ograł Szczerbiec Wolbórz. Zespół Tomasza Fiszera zagrał najsłabszy w tej rundzie mecz, przegrał 3:5 (0:2), ale zachował pierwsze miejsce. Już do przerwy Szczerbiec wygrywał 2:0, a w drugiej połowie utrzymał tę przewagę.

Bramki dla Włókniarza strzelili: Sebastian Filipczak 2 i Petro Valko, dla Szczerbca zaś: Aleksander Cieślik i Piotr Żerek po 2 oraz Dominik Bykowski. Włókniarz w pięciu meczach wywalczył 12 punktów, zaś Szczerbiec awansował na szóste miejsce z dorobkiem ośmiu oczek.

Włókniarz Moszczenica – Szczerbiec Wolbórz 3:5 (0:2)
Bramki: Sebastian Filipczak 2, Petro Valko – Aleksander Cieślik 2, Piotr Żerek 2, Dominik Bykowski