AKTUALNOŚCI
ŁZPN: Powołania do kadry Under 14

Osiemnastu zawodników dostało powołania do kadry ŁZPN U-14 (rocznik 2007), która 29 września (wtorek) w Aleksandrowie Łódzkim zmierzy się z drużyną Lubelskiego ZPN. Jak informuje strona Łódzkiego Związku Piłki Nożnej spotkanie na obiekcie MOSiR przy ulicy 11 Listopada 98 rozpocznie się o 12:30. Dzień wcześniej kadrowicze stawią się na przedmeczowym zgrupowaniu.

Powołania od trenerów Kornela Błażejewskiego i Łukasza Markiewicza otrzymali: Marcin Żyła, Adrian Woźniak (AKS SMS Łódź), Antoni Stępień, Szymon Brzeziński, Jakub Dryzner, Daniel Gryzio, Krzysztof Supera (Widzew), Sebastian Witczak, Maciej Szpura, Oskar Zawadzki (UKS SMS Łódź), Mateusz Książek, Mikołaj Kwieciński, Tymoteusz Kunat, Maksymilian Wojciechowski, Szymon Frakowski, Alan Siwek (ŁKS), Karol Cywiński (Pelikan Łowicz) i Dominik Bajurski (Piotrcovia Piotrków Trybunalski).

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o
4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Olo
1 miesiąc temu

Ten trener kadry to jakaś porażka! Zero selekcji, zero doświadczenia, ogólnie chyba jakiś laik i leser! Widać to po powołaniach. Panie trenerze kasę brać potrafi każdy ale nie każdy potrafi ruszyć dupe w teren i przeprowadzić odpowiednią selekcje. Powołania nie są złe ale są obraźliwe dla innych wyróżniających się zawodników grających w tym roczniku.

Piotr
1 miesiąc temu

Skoro trenerzy AMO punktują wyróżniających się zawodników na test meczach dlaczego nie zrobić jednego dnia i zrobić selekcje tych zawodników….?!?!
Chcemy żeby nasz piłka dorównywala kluba i akademia zagranicznym jak sttezlamy sobie w kolano na własnym podwórku heheh….. A na konferencjch trenerzy moiwa o selekcji ….itd

koma
1 miesiąc temu

Był trener ktory jeździł po calym województwie to go odwolali krawaciarze na czele z kierownikiem delegatury z Piotrkowa 🙂 bo za dużo jeździł 🙂

wwm
1 miesiąc temu

Jak to jest z tymi powolaniami!! jest tylu innych wyrozniajacych sie zawodników w innych klubach a nie tylko ,sms,uks,rts itd ( lodzkie)
2trenerow i tylko w lodzi mecze ogladaja, moze niech sie rusza do innych gmin i powiatów? po co byly punkty na Mobilnych Akademiach ?!
Panie Prezesie moze by nalezlo cos z tym zrobic?!!!