AKTUALNOŚCI
Michał Brudnicki bohaterem Unii

Unia Skierniewice, po słabym początku sezonu, powoli przesuwa się w górę ligowej tabeli w III lidze (grupa I). W spotkaniu 8. kolejki rundy jesiennej zespół Rafała Smalca pokonał beniaminka rozgrywek Błoniankę Błonie 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 17. minucie Hubert Berłowski. Świetny występ w bramce gospodarzy zanotował Michał Brudnicki (na zdjęciu).

Błonianka przyjechała do Skierniewic osłabiona brakiem między innymi Marcina Gregorowicza. Goście nie zamierzali jednak się poddawać. Los im wybitnie zresztą nie sprzyjał. Już po kwadransie boisko bowiem musiał opuścić Sebastian Czapa, a chwilę później Unia strzeliła bramkę. Jej autorem był Hubert Berłowski. Kolejne minuty należały jednak do gości. Błonianka atakowała, jednak świetnie bronił w bramce Michał Brudnicki. W 50. minucie obronił sytuację sam na sam. Mimo okazji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie i tym samym skierniewiczanie zanotowali trzecie zwycięstwo w sezonie. Przesunęli się już na dziesiąte miejsce mając w dorobku dziesięć punktów.

Unia Skierniewice – Błonianka Błonie 1:0 (1:0)
Bramka: Hubert Berłowski 17

Unia: Brudnicki – Kurdiawcew ż, Czarnecki, Stępień (69′ Makuch), Dudziński – Łojszczyk, Dzięgielewski ż, Pieńkowski, Konrad Kowalczyk ż, Karasek (69′ Wilanowski, 83′ Zieliński) – Berłowski (62′ Robert Kowalczyk)

Zdjęcie: Unia Skierniewice

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Sandomiro
1 miesiąc temu

Hubert Berłowski to osoba ambitna. Dzięki mądrości Zarządu i trenerów grając w ORKANIE nabrał doświadczenia. Źyczymy Hubertowi i UNII dużo sukcesów. Naszymi zawodnikami interesuje się kilka klubów 3 i 2 ligii
Nas 3 liga będzie interesować za 3 lata, jak powstanie nowy KOMERCYJNY OŚRODEK SPORTU.

Jozek lask
1 miesiąc temu

O się martwisz ,Berłowski wróci ,bo Buczek będzie tez w 3 lidze

Hola
1 miesiąc temu

Dobrze że Wykiwali Buczek i zwinęli Berlowskiego to ma kto im strzelać jesienią bramki ,bo wiosna Berłowski w buczku ,tego chcą kibice