Michał Brudnicki bohaterem Unii

Unia Skierniewice, po słabym początku sezonu, powoli przesuwa się w górę ligowej tabeli w III lidze (grupa I). W spotkaniu 8. kolejki rundy jesiennej zespół Rafała Smalca pokonał beniaminka rozgrywek Błoniankę Błonie 1:0, a bramkę na wagę trzech punktów strzelił w 17. minucie Hubert Berłowski. Świetny występ w bramce gospodarzy zanotował Michał Brudnicki (na zdjęciu).

Błonianka przyjechała do Skierniewic osłabiona brakiem między innymi Marcina Gregorowicza. Goście nie zamierzali jednak się poddawać. Los im wybitnie zresztą nie sprzyjał. Już po kwadransie boisko bowiem musiał opuścić Sebastian Czapa, a chwilę później Unia strzeliła bramkę. Jej autorem był Hubert Berłowski. Kolejne minuty należały jednak do gości. Błonianka atakowała, jednak świetnie bronił w bramce Michał Brudnicki. W 50. minucie obronił sytuację sam na sam. Mimo okazji z obu stron wynik spotkania nie uległ już zmianie i tym samym skierniewiczanie zanotowali trzecie zwycięstwo w sezonie. Przesunęli się już na dziesiąte miejsce mając w dorobku dziesięć punktów.

Unia Skierniewice – Błonianka Błonie 1:0 (1:0)
Bramka: Hubert Berłowski 17

Unia: Brudnicki – Kurdiawcew ż, Czarnecki, Stępień (69′ Makuch), Dudziński – Łojszczyk, Dzięgielewski ż, Pieńkowski, Konrad Kowalczyk ż, Karasek (69′ Wilanowski, 83′ Zieliński) – Berłowski (62′ Robert Kowalczyk)