AKTUALNOŚCI
KEEZA partnerem technicznym Akademii GKS

Akademia GKS Bełchatów ma partnera technicznego. To znana w całej Polsce, i nie tylko zresztą, marka KEEZA z Aleksandrowa Łódzkiego. Zarząd Akademii podpisał w czwartek trzyletnią umową, na mocy KEEZA będzie dostarczać stroje dla trenerów i zawodników. Umowę podpisali: Szymon Serwa – nowy prezes Akademii oraz Tomasz Szulc – właściciel Tomadexu i marki KEEZA.

Subskrybuj
Powiadom o
3 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Marianna
21 dni temu

DO NINA Tak wygląda Współczesna Akademia sponsorowana przez takiego giganta. Z Live się zgadzam, że nikt nie dba o rzeczy które dostaje zawodnik za darmo. Niech zarząd akademii się wypowie czy z otrzymanej dotacji jest pula na zakup strojów dla zawodników, może jest pokrywany w części tak by zawodnicy i rodzice poczuwali się do odpowiedzialności za powierzone mienie. A miało być tak pięknie.

Live
1 miesiąc temu

Nina za 80 zł miesięcznie to sorry klubu nie uciągniesz zbyt długo. Tendencja jest taka, że kluby podnoszą składki i zrzucają zakupy strojów na rodziców. Tak powinno być. Dzieciaki zużywają stroje, pomijam fakt niedbalstwa o nie bo dostali za darmo. A tak naprawdę jak wydasz raz w roku te przykładowe 300 zł (np. strój, dresy i kurtka) to chyba nie jest to jakiś wydatek, który zniszczy Ci życie? Otrzymujemy jako rodzice 500 plus więc sorki ale to są pieniądze między innymi na takie zakupy.

nina
1 miesiąc temu

No to rodzice mają teraz obowiązkowe zakupy :). Opłata za szkolenie przed akademią 80 zł teraz 100zł, stroje kupić teraz będzie trzeba to na co te 2 miliony zł z PGE się rozejdą jak rodzice utrzymują dziecko?