AKTUALNOŚCI
Łódź: Obsada sędziowska

Od piątku do niedzieli włącznie rozgrywane będą mecze piłkarskie w okręgu łódzkim. O punkty rywalizować będą drużyny grupy pierwszej KEEZA Klasy Okręgowej, klasy A i B. AKS SMS Łódź z Patrykiem Pietrasiakiem w składzie czeka tym razem wyjazdowe starcie z Victorią Rąbień. Publikujemy obsadę sędziowską wszystkich zaplanowanych meczów.

GKS Bełchatów

KEEZA Klasa Okręgowa (grupa I)
(piątek – 22 października)
19:00 – Termy Uniejów – LKS Różyca – Pionko
20:00 – KAS Konstantynów – Włókniarz Pabianice – Wiśniewski
(sobota – 23 października)
14:30 – Iskra Dobroń – GLKS Sarnów/Dalików – Chojnacki
14:30 – Zawisza Rzgów – KEEZA Termy Ner Poddębice – Łuczak
15:00 – ŁKS III Łódź – Sokół II Aleksandrów – Kujawski
15:00 – Victoria Rąbień – AKS SMS Łódź – Lewandowski
15:00 – Górnik Łęczyca – GKS Ksawerów – W. Pietrzak
(niedziela – 24 października)
12:30 – UKS SMS Łódź – Włókniarz Zgierz – Wesołowska

Klasa A
Grupa I
(sobota – 23 października)
14:00 – Kolejarz Łódź – AMII Łódź – Przytuła
15:00 – Saints Łódź – Jutrzenka Bychlew – Żywica
15:00 – Start Łódź – Pionier Baby – Mrozek
15:30 – GLKS Dłutów – Włókniarz II Pabianice – Kasztelan
(niedziela – 24 października)
11:00 – Milan Club Polonia Łódź – LKS Czarnocin – Hejduk
15:00 – Grabka Grabica – Tęcza Janków – WS Piotrków

Grupa II
(sobota – 23 października)
15:00 – LKS Gałkówek – KKS Koluszki – Rzetecki
15:00 – Błękitni Dmosin – Polonia Andrzejów – WS Skierniewice
15:30 – LZS Justynów – Kalonka – WS Skierniewice
(niedziela – 24 października)
11:00 – MKP-Boruta II Zgierz – Huragan Swędów – Anielak
12:00 – Zjednoczeni II Stryków – Victoria Łódź – Kuś
12:00 – Sokół Popów – Iskra Głowno – Przybylak

Grupa III
(sobota – 23 października)
15:00 – PTC Pabianice – Orzeł Kazimierz – Szczygieł
15:00 – Rokita Rokitnica – Orzeł Piątkowisko – WS Sieradz
17:00 – Victoria Szadek – Olimpia Karsznice – WS Sieradz
(niedziela – 24 października)
15:00 – Sazan Pęczniew – Korab Łask – Kubik
15:00 – Pisia Zygry – Włókniarz Konstantynów – Bednarski
15:00 – Pogoń II Zduńska Wola – MULKS Łask – WS Sieradz

Grupa IV
(sobota – 23 października)
15:00 – Magnat Sierpów – Kobra Leźnica Wielka – Przybysz
15:00 – Witonianka Witonia – KS II Kutno – Szymczyk
15:00 – Bzura Młogoszyn – Kanarki Małachowice – Patora
15:00 – Bzura Ozorków – Kotan Ozorków – Pionko
18:30 – LKS Świnice warckie – Malina Piątek – Wykrota
(niedziela – 24 października)
13:00 – Ostrovia Ostrowy – MKS Mianów – R. Walczak

Klasa B
Grupa I
(piątek – 22 października)
20:15 – AKS SMS II Łódź – Łódzki Klub Sportowy – WS Łódź
(sobota – 23 października)
18:00 – Husaria Rzgów – Zawisza II Rzgów – Mijas
(niedziela – 24 października)
14:00 – Kolejarz II Łódź – GKS II Ksawerów – Komos
15:00 – Milan II MSMS Łódź – Start II Brzeziny – Czerwieniec
15:00 – AMII II Łódź – Metalowiec Łódź – Rochalski

Grupa II
(sobota – 23 października)
14:00 – Orzeł Wróblew – Grom Powodów – Rogala
15:00 – Fair Play Kutno – Salos Róża Kutno – R. Walczak
(niedziela – 24 października)
12:00 – Sokół Skromnica – Zryw Śliwniki – Łukasik
12:00 – GKS Byszew – Iskra Góra św. Małgorzaty – K. Walczak
14:00 – Expom Krośniewianka – LKS Modlna – Morawski

Grupa III
(sobota – 23 października)
15:00 – KP Byszewy – Wicher Byszew – Kołomański
15:00 – Rosa Rosanów – LKS II Gałkówek – Rochalski
15:00 – Unia Wzniesień Łódzkich – Powstaniec Dobra – Piasecki
(niedziela – 24 października)
11:00 – Dąbrówka – Błękitni Ciosny – Skwara
11:00 – LKS Gieczno – Start Szczawin – Rogala

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments