Derby powiatu dla KAS Konstantynów

Trzy poprzeczki, czerwona kartka, huraganowy wiatr i padający deszcz – piątkowe wieczorne derby powiatu pabianickiego w KEEZA Klasie Okręgowej (grupa I) pomiędzy KAS Konstantynów i Włókniarzem Pabianice były emocjonujące. Mimo fatalnej pogody na obiekt w Konstantynowie przybyli kibice obu drużyn, którzy zobaczyli zacięte widowisko.

Derby wygrali Kasiarze 2:1. Bramki dla gospodarzy zdobyli: Bartosz Bronka i Piotr Stelmasiak. Włókniarz odpowiedział trafieniem Jakuba Rozwandowicza. Tuż przed przerwą czerwoną kartkę obejrzał gracz gości Paweł Leonow i pabianiczanie zmuszeni grać byli w drugiej połowie w osłabieniu.

Więcej sytuacji podbramkowych miał KAS. Trzykrotnie po strzałach Kasiarzy (dwa razy Stelmasiak i raz Jacek Światłowski) bramkarza z Pabianic uratowała poprzeczka. W końcówce Włókniarz miał okazje do wyrównania, ale pod bramką Pawła Mikołajczyka brakowało precyzji.

KAS Konstantynów – Włókniarz Pabianice 2:1 (1:1)
Bramki: Bartosz Bronka 20, Piotr Stelmasiak 74 – Jakub Rozwandowicz 39