AKTUALNOŚCI
Rachwał wini sędziów i nie lekceważy Sokoła

W najbliższą sobotę o 12:30 (godzina spotkania uległa zmianie) GKS Bełchatów zmierzy się na własnym boisku z Sokołem Ostróda w pojedynku 15. kolejki II ligi. Bełchatowianie, jeśli myślą realnie o opuszczeniu strefy spadkowej, muszą mecz wygrać. Trener GKS Bełchatów Patryk Rachwał (na zdjęciu) spodziewa się trudnego pojedynku.

gadzety kibica keeza

 

To nie jest tak, że możemy sobie dopisywać punkty przed spotkaniem. Sokół zaczął już punktować i z pewnością czeka nas ciężki pojedynek. Nikt nie będzie lekceważył rywala – mówił na pomeczowej konferencji w Suwałkach bełchatowski szkoleniowiec.

Rachwał nie mógł pogodzić się z decyzjami sędziów, którzy jego zdaniem nie podyktowali w Suwałkach dwóch rzutów karnych. – Nie wiem o co tu chodzi, dwa razy obrońcy gospodarzy zagrali ręką w polu karnym, a sędziowie nie podyktowali jedenastki. Byliśmy zespołem lepszym, a wracamy z niczym – podsumował trener GKS.

Brunatni z dorobkiem 10 punktów w 14 meczach zajmują spadkowe, szesnaste miejsce w ligowej tabeli. Do bezpiecznej, czternastej lokaty tracą siedem punktów. Sobotni rywal z Ostródy z pięcioma punktami na koncie zamyka ligową stawkę.

Subskrybuj
Powiadom o
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments