AKTUALNOŚCI
Kary po meczu LZS Justynów – Victoria Żytno

Była wina, musi być więc i kara. Jak informuje na swojej stronie internetowej Łódzki Związek Piłki Nożnej Wydział Dyscypliny nałożył kary aż dla pięciu uczestników spotkania 7. kolejki KEEZA Klasy Okręgowej (grupa II) pomiędzy LZS Justynów i Victorią Żytno. Aż cztery orzeczenia dotyczą przedstawicieli Victorii. Poniżej decyzje Wydziału Dyscypliny.


keeza komplety sportowe

Czasową dyskwalifikację na okres dwóch miesięcy nałożono na Damiana Rozpendka, który naraził sędziego spotkania na utratę zaufania, niezbędnego do prowadzenia meczów piłkarskich. W trakcie spotkania zawodnik z Żytna stwierdził, że arbiter jest pijany. Na jego wniosek na obiekcie pojawiła się policja, która w przerwie zawodów przebadała arbitra alkomatem. Sędzia był trzeźwy.

Jednomiesięczną dyskwalifikację nałożono na Dawida Janowskiego, który po otrzymaniu drugiej żółtej i w konsekwencji czerwonej kartki oskarżył sędziego o korupcję. Za znieważanie arbitra po otrzymaniu czerwonej kartki karę trzech spotkań dyskwalifikacji wymierzono Sebastianowi Grzegorczykowi. Jeden mecz mniej za agresywne zachowanie wobec przeciwnika (kopnięcie w nogę) będzie natomiast odpoczywał Dawid Kurek.

Dwa mecze dyskwalifikacji otrzymał również Kacper Ambrozik. Zawodnik LZS Justynów został ukarany za uderzenie przeciwnika pięścią w klatkę piersiową (agresywne zachowanie).

Źródło: ŁZPN

Subskrybuj
Powiadom o
8 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Seba
4 miesięcy temu

A co w sprawie meczu Witonianka Witonia – Bzura Ozorków?

Kibic
4 miesięcy temu

Mogli sędziego uderzyć w klatkę dostaliby tylko 2 mecze

Adam
4 miesięcy temu

Bo biceps to nie ręka- ludzie przepisy gry w rękę bo już tego czytać się nie da tego płaczu Waszego, a podstawowe przepisy aktualne czytacie? Nie.
Warto też dodać,że z tego co słyszałem sędzia wytoczy sprawę cywilno prawną Panu Rozpendkowi…może to co zarobił w Niedośpielinie i w Żytnie starczy mu na zapłacenie zadośćuczynienia sędziemu.

Arek
4 miesięcy temu

A sędziego ktoś ukarze za brak podstawowej wiedzy z budowy anatomii człowieka?? Bo tyle już żyje a pierwszy raz słyszę że biceps to nie ręka, więc co to jest klatka piersiowa ha ha,i to jest przykład jacy ludzie wykształceni sędziują, żenada…

Tadeusz
4 miesięcy temu

Zdecydowanie za mały wymiar kary…