Porażka Widzewa w tureckim Belek

Przebywający na zgrupowaniu w tureckiej miejscowości Belek Widzew Łódź rozegrał w sobotę mecz sparingowy z piątym zespołem rumuńskiej ekstraklasy Universitateą Craiova. Podopieczni trenera Janusza Niedźwiedzia przegrali to spotkanie 0:1 (0:1). Jedyny gol padł tuż przed przerwą, a strzelił go Rivaldinho.

Widzew w Turcji ma rozegrać jeszcze dwa spotkania. Kolejnym rywalem będzie czeskie Dynamo Ceske Budejovice, a mecz ma zostać rozegrany we wtorek (17 stycznia).

Widzew Łódź – Universitatea Craiova 0:1 (0:1)
Bramka: Rivaldinho 39

Widzew. I połowa: Wrąbel – Lenart, Szota, Zieliński, Żyro – Ciganiks, Sypek, Kun, Letniowski – Pawłowski, Zjawiński. II połowa: Ravas – Miloś, Stępiński, Czorbadżijski, Hanousek – Nunes, Terpiłowski, Zawadzki (80′ Plichta), Shehu (55′ Kempski) – Hansen, Sanchez.

Źródło: Widzew Łódź