AKTUALNOŚCI
Szczerbiec zabiera do Żytna szampany

Środa może okazać się historycznym dniem dla Szczerbca Wolbórz (grupa II KEEZA Klasy Okręgowej), który jest już jedną nogą w IV lidze łódzkiej. Zespół Ireneusza Komara przypieczętować awans może w Żytnie, gdzie o 18:00 zagra z miejscową Victorią. Na pięć kolejek przed końcem Szczerbiec ma bowiem 13 punktów nad MGKS Drzewica.

Szczerbiec tym samym ma szansę zapewnić sobie awans jako pierwszy. Blisko wywalczenia promocji są także: ŁKS III Łódź (grupa I) i Start Brzeziny (grupa IV). Najciekawiej walka zapowiada się w grupie III. Prowadzi Warta Działoszyn, która ma dwa punkty przewagi nad Wartą II Sieradz i trzy nad Złoczewią Złoczew.

 

Subskrybuj
Powiadom o

4 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Tomek
4 miesięcy temu

Do dziaa.
A co miałby niby zrobić? Nasypać z gminnych pieniędzy do klubu? Zabrać dzieciom darmowe obiady w szkole żeby zrobić awans do 4 ligi? Chcesz się bawić w piłkę to znajdź sobie sponsorów.

Kacper
4 miesięcy temu

A po co baraże o okręgówkę jak żadna z drużyn a klasy nie jest na takim poziomie żeby się tam znaleźć ?

dziaa
4 miesięcy temu

Szkoda że Drzewica na wiosnę dała ciała , ale Pan Burmistrz MGR. AWF Janusz R. śpi w majestacie wyborów na ostatnią kadencje, a 2024 r. 100- lecie klubu .Panie Januszu Pobudka Larum Grają

Kosmaty
4 miesięcy temu

Czy wiadomo czy będą baraże o okręgowke