EBE SPN przegrał zacięty mecz

Nie udało się nowicjuszowi z Bełchatowa, drużynie EBE SPN Bełchatów, wzbogacić swojego punktowego dorobku. W meczu 4. kolejki klasy B (grupa II) podopieczni Filipa Śliwińskiego przegrali z rezerwami Świtu Kamieńsk 4:5 (2:2).

Jeszcze na dziesięć minut przed końcem bełchatowianie prowadzili 4:3. W 80. minucie gola dającego ten wynik zdobył Wojciech Hofman. Końcówka należała jednak do Świtu, który zdobył dwa gole (Oskar Tazbir, Jacek Krupa) i w efekcie wygrał 5:4.

EBE SPN Bełchatów – Świt II Kamieńsk 4:5 (2:2)
(Mateusz Szybalski 2, Kamil Godlewski, Wojciech Hofman – Bartłomiej Bąkowicz 2, Szymon Sowiński, Oskar Tazbir, Jacek Krupa)

EBE SPN: Jeziorski – Barasiński, Posmyk, Siedlecki (42′ Gruszczyński), Sukiennik –  Szybalski (70′ Hofman), Kuśmierek,  (78′ Kozioł), Posmyk, Młynarski – Kaczorowski (60′ Stępień), Godlewski.